ZUZANA GAJDŮŠKOVÁ DESIGNER

Navrhuji stylové interiéry a exteriéry domyšlené do posledního detailu. Díky více jak dvacetiletým zkušenostem a stovkám realizovaných projektů dokážu proměnit i váš sen ve skutečnost.

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT?

Všichni sníme, ale ne vždy se naše sny stanou realitou. Jmenuji se Zuzana Gajdůšková, jsem interiérová a exteriérová designérka a splním i váš jedinečný sen o vašem vysněném bydlení. Má práce nemá základy pouze na teoriích, ale především na dlouholetých zkušenostech získaných více jak dvacetiletou praxí včetně spolupráce se špičkovými designerskými společnostmi a partnery po celé České republice.

Originální interiér

Nepraktický a neoriginální interiér mi nic neříká. Jsem perfekcionalista - očekávejte perfektní výsledek podložený věrohodnými vizualizacemi a kompletním servisem. Snažím se svým klientům nabídnout pocit opravdové jedinečnosti.

Přizpůsobení vašim potřebám

Při výkonu mé práce by se mohlo zdát, že jsem jako z bulvárního tisku a vaše soukromí je to, po čem prahnu, ale neberte to zle, jsem designérka, která se do vás musí vcítit a pochopit váš každodenní způsob života, vaše potřeby, vaše sny a na základě bohatých zkušeností vám zařídit bydlení, které bude obrazem vašich osobních představ. Spolupracuji s vámi a s vaší rodinou.

Plním vaše sny o krásném bydlení

Napište mi, ráda se zúčastním zhmotnění i vašeho snu ...