ZUZANA GAJDŮŠKOVÁ

Všichni sníme, ale ne vždy se naše sny stanou realitou. Jmenuji se Zuzana Gajdůšková, jsem interiérová a exteriérová designérka a splním i váš jedinečný sen o vašem vysněném bydlení. Má práce nemá základy pouze na teoriích, ale především na dlouholetých zkušenostech získaných více jak dvacetiletou praxí včetně spolupráce se špičkovými designerskými společnostmi a partnery po celé České republice.

Nepraktický a neoriginální interiér mi nic neříká. Jsem perfekcionalista - očekávejte perfektní výsledek podložený věrohodnými vizualizacemi a kompletním servisem. Snažím se svým klientům nabídnout pocit opravdové jedinečnosti.

Při výkonu mé práce by se mohlo zdát, že jsem jako z bulvárního tisku a vaše soukromí je to, po čem prahnu, ale neberte to zle, jsem designérka, která se do vás musí vcítit a pochopit váš každodenní způsob života, vaše potřeby, vaše sny a na základě bohatých zkušeností vám zařídit bydlení, které bude obrazem vašich osobních představ. Spolupracuji s vámi a s vaší rodinou.

Napište mi, ráda se zúčastním zhmotnění i vašeho snu ...

NAPSALI O MNĚ

PANELPLUS.cz

ŘEŠENÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Řešení kuchyně na míru - Zuzana Gajdůšková
Její návrhy jsou vždy tím nejlepším řešením na míru každému zákazníkovi. Deset let praxe v kuchyňském studiu z ní sice neudělalo dokonalou kuchařku, jak sama říká, zato v ní zanechalo cit pro ergonomicky a esteticky dokonalou kuchyni. Pro své realizace používá vždy ty nejkvalitnější materiály. Její byt je názornou ukázkou talentu této designérky, a proto jsme se k Zuzaně Gajdůškové zajeli podívat a vyfotit pro vás její krásnou moderní kuchyň. Dnes přinášíme rozhovor s designérkou Zuzanou Gajdůškovou. Přečtěte si celý článek Řešení kuchyně na míru ...

BYDLENI-INTERIER.cz

ROZHOVOR S UZNÁVANOU DESIGNÉRKOU

Rozhovor s designérkou Zuzana Gajdůšková
Designérka Zuzana Gajdůšková ve společnosti Keepline pracuje v oboru navrhování interiérů již několik let. Za tu dobu získala mnoho zkušeností a navrhla desítky nádherných domů i bytů. Její motto zní „Škola života je někdy více než sedět v lavici.“ Její návrhy jsou vždy tím nejlepším řešením na míru každému zákazníkovi. Přečtěte si více - Rozhovor s uznávanou designérkou ...

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Máte zájem o mé služby designérky? Můžete si být jisti, že váš interiér nebo exteriér budete mít v rukou profesionála.
Kontakujte mě ...